Korku FPS Oyunu Scorn Çıkış Tarihi Açıklandı

Merakla beklenen korku FPS oyunlarından Scorn'un çıkış tarihi belli oldu.

2016’da Scorn ilk kez tanıtılmıştı ve o zamandan şu ana kadar çok zaman geçti ancak HR Giger’in çalışmalarından ilham alan korku FPS oyununun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Çıkış tarihi fragmanı, tam olarak olmanız gereken türden organik formları gösteriyor. Dilerseniz fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Ebb Software tarafından Belgrad, Sırbistan dışında geliştirilen ve yayınlanan Scorn, “garip biçimler ve kasvetli duvar halılarından oluşan kabus gibi bir evrende geçen, atmosferik bir birinci şahıs korku macerasıdır.” Tuhaflıklar arasında başıboş kalan oyuncu, hayatta kalmak için bulmacaları çözmeli ve yeni beceriler ve araçlar edinmelidir. 2020 yılının sonlarında yayınlanan yaklaşık 15 dakikalık Scorn oyununu izleyebilirsiniz.

Scorn Ekim 2022’de Çıkıyor

Scorn

Oyun hakkında daha fazla bilgiyi kendi web sitesinden edinebilirsiniz. Steam’de ve Ekim 2022’de piyasaya sürülmeden önce Windows Mağazasında bulabilirsiniz. Aynı anda Microsoft’un çeşitli oyun geçişlerinde yayınlanacak. Detaylar geldiğinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Oyunun Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol