Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Korku filmi Barbarian’ın Oyunu Geliyor!

Korku filmi Barbarian'dan esinlenen tek oyunculu korku oyunu, hem konsol hem de PC platformu için yayımlanacak.

Geçen yılın en iddialı korku filmlerinden birisi olan Barbarian, oyun olarak karşımıza çıkacak. Kiraladığı bir evde başka birisinin de onunla birlikte kaldığını fark eden genç bir kadının hikayesini anlatan bu filmde, yakında otellerin tamamı dolu olduğu için bu evde sıkışıp kalan bu kadının korku ve gerilim dolu hikayesine tanık oluyoruz.

Yeni kurulan Regency Pictures ve Friday the 13th: The Game ile Evil Dead: The Game‘in geliştiricisi olan Diversion3 Entertainment, Barbarian’ı PC ve konsollara getirmek için bir araya geldi. Saydığımız oyunlar çok oyunculu olsa da, bu film uyarlaması tek oyunculu ve anlatı odaklı bir oyun olacak. Oyunun resmi bir çıkış tarihi olmasa da, konsollar ve PC için yayımlanacağını biliyoruz.

Barbarian Oyunu Tek Oyunculu Olacak

Korku filmi Barbarian'ın Oyunu Geliyor!

Diversion3 Entertainment’ın baş yapımcısı Tim Hesse, “Oyunun ortamlarını, karakterlerini ve yaratıklarını genişletmek için New Regency’deki ekiple birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Film, yalnızca beklenmedik ve dehşet verici dönemeçlerle izleyicileri korkutmakla kalmayıp, aynı zamanda korkunç durumların içine atılan güçlü karakterleri oluşturma konusunda da muhteşem bir iş çıkardı.” ifadelerini kullandı.

Sözlerine “Bu temaları oyunda daha fazla keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” diyerek devam eden Tim Hesse, oyun için duyduğu heyecanı dile getirdi. Filmin direkt olarak oyuna aktarılmasını beklemiyoruz ancak oyunun korkunç yer altı tünellerinden esinlenen ortamlar ve gergin teması bir araya gelince muazzam bir oyun ortaya çıkma potansiyelini göz ardı edemiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.