Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Koreli Aksiyon Oyunu Gungrave Gore İlk Günden Game Pass’te

22 Kasım'da Prime Matter tarafından yayınlanacak olan Gungrave Gore'nin ilk günden Xbox Game Pass platformuna eklenmesi bekleniyor.

Birinci gün lansmanlarıyla üyelerini mutlu etmeyi başaran Xbox Game Pass, bunların bir yenisini daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 22 Kasım’da Prime Matter tarafından yayınlanacak olan Güney Koreli aksiyon oyunu Gungrave Gore, ilk günden abonelik servisine eklenecekmiş gibi görünüyor.

Microsoft, oyunun Xbox Game Pass’e geleceğini onaylamadı, ancak bizzat şirket tarafından kullanıcılara gönderilen bir tanıtım mailinde Gungrave Gore’nin yer alması iddiaları güçlendirdi. Gangnam merkezli stüdyo Iggymob tarafından geliştirilen oyun, 18 yıldır uykuda olan seriye üçüncü ekleme olacak.

Gungrave Gore Xbox Game Pass’te Lansman Yapabilir

Gungrave Gore xbox game pass

Gungrave Gore, sırasıyla 2002 ve 2004’te PS2’de yayınlanan Gungrave ve Gungrave: Overdose’un devamı niteliğinde. Üçüncü şahıs aksiyon serisi, Beyond the Grave adlı ölümsüz bir anti-kahraman silahşoru konu alıyor. Karakter, dünyayı bir çeşit uyuşturucu olan SEED’den kurtarmak için Raven Clan isimli örgütü yenmek zorundadır.

Eğer bu iddia doğru çıkarsa, piyasaya sürüldüğü gün Xbox Game Pass‘e eklenen oyunların arasına Gungrave Gore de katılacak. Microsoft, geçen hafta düzenlenen Gamescom 2022 sırasında Pinokyo’dan ilham alan souls-like oyunu Lies of P‘nin de ilk günden abonelik servisine geleceğini duyurmuştu.

Bu ayın başlarında, Sony’nin geliştiricilere oyunlarını Xbox Game Pass’e koymamayı kabul etmeleri karşılığında ödeme yaptığı iddia edildi. Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alma gerekçesini güçlendirmek için düzenleyici kurumlara gönderdiği belgeye göre şirket, oyunların Game Pass’e eklenmemesini sağlayarak servisin büyümesini engellemeye çalışıyor.

Koreli Aksiyon Oyunu 22 Kasım’da Çıkacak

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.