Konami, Tokyo’da Bir Espor Merkezi İnşa Ediyor!

Konami, Tokyo'da çok fonksiyonlu bir espor kulesi inşa ediyor.

Günümüzde espor’a olan ilgi her geçen gün artmaya devam ederken dünyaca ünlü şirketler de bu yönde adımlar atmaya başladı. Ülkemizde de oldukça popüler bir kitleye hitap eden espor maçları hem eğlenceyi hem de rekabeti hat safa da karşımıza çıkarıyor.

LoL, Fortnite, PUBG, CS:GO gibi oyunlar tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ederken, çeşitli lig ve turnuvalar ile de milyonlarca dolar ödül espor oyuncularına dağıtılıyor. Şu sıralar Apex Legends 50 milyon oyuncuyu devirirken yeni oyuncular da kazanmaya devam ediyor.

PES serisi ile yakından tanınan Konami’de espor alanına son aylarda yatırım yapan isimler arasına adını yazdırdı. PC Games N’in haberine göre Konami, Japonya’nın Tokyo kentinde büyük bir espor kulesi inşa ediyormuş. 12 katlı olacak olan bina çok fonksiyonlu bir spor merkezi olacakmış. Bu espor merkezinde son teknoloji ürünler, spor alanlarına yönelik çeşitli eğitimler ve daha fazlası oyunculara sunulacakmış. 12 katlı kulenin inşaatı Kasım 2019’da sona erecekmiş.

Espor merkezinde birbirinden farklı spor dalları ve eğitimleri de yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol