Knights Chronicle Yeni Kahramanları Olan Eurora Ve Baskerville’a Kavuştu!

Knights Chronicle yeni güncellemesi ile oyuncularına iki yeni karakter sundu.

Netmarble’ın anime temalı rol yapma oyunu olan Knights Chronicle yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Güncelleme ile oyunun beklenen iki kahramanı olan Eurora ve Baskerville oyuncuların beğenisine sunuldu.

Düzenli güncellemeler alarak oyunculara yeni içerikler sunan Knights Chronicle yine bomba gibi yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Android ve İOS platfrmunda oynanmaya devam eden yapım yeni güncellemesi ile oyuncularına iki yeni karakter sundu. Bu karakterlerin adları da Eurora ve Baskerville olarak duyuruldu.

Güncelleme ile hayranların gözde Destek Kahramanı olan Karen’e gelen ve yeni beceriler edinmesine olanak sağlayan yeni kudretlendirme de bulunuyor.

Oyuna gelen karakterlerden birisi olan Baskerville lonca dükkanından alınabilir. Bugünden itibaren oyuncular 28 Ağustos 2019 tarihine kadar Eurora’yı çağırabilmek için kullanabilecekleri ‘Zor Zindan Etkinlik Bileti’ kazanmaları amacıyla ‘Erandel Zor Zindanı’da açık olacak.

Oyuna gelen diğer güncellemeler şöyle:

  • Oto Tekrar: Oyuncular daha önce tamamladıkları bölümleri diledikleri kadar seçebilecekler.
  • Lonca Dükkanı: Lonca dükkanına bir kaç yenilik geldi.

Güncelleme şuan her iki platformda da indirilebilir durumda yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol