Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix Dizisi Yakamoz S-245’ten Yeni Fragman

Netflix, Into The Night evreninde geçen yeni yerli dizisi Yakamoz S-245'in resmi fragmanını paylaştı. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı bilim kurgu serisi, 20 Nisan'da yayınlanacak.

Günümüzün en popüler dijital içerik platformlarından biri olan Netflix yerli dizi portföyünü genişletmeye devam ediyor. Popüler streaming servisi, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı Yakamoz S-245‘in resmi fragmanını yayınladı.

Netflix’in yeni Türk dizisi, Polonyalı yazar Jacek Dukaj’ın ünlü romanı The Old Axolotl’dan uyarlanan kıyamet sonrası bilim kurgu dizisi Into The Night ile aynı evrende geçiyor. İzleyenlerin bileceği üzere Into The Night’ın 2. sezonunda Türk aktör Kıvanç Tatlıtuğ da rol almıştı.

Netflix’in Yeni Dizisi 20 Nisan’da Yayında

netflix yerli dizisi yakamoz s-245

Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın yönettiği Yakamoz S-245, Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak’ın oluşturduğu bir yazar ekibi tarafından kaleme alındı.

Temposu hiç düşmeyen hikayesiyle izleyiciyi merak dolu olayların içerisine sürükleyen Netflix yerli dizisi, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, deniz altına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor.

Yakamoz S-245 Resmi Fragmanı

Çekimleri İzmir’in Foça ilçesinde yapılan ve başlangıçta ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ olarak adlandırılan Yakamoz S-245, 8 bölümden oluşacak. Netflix’in yeni Türk dizisi, 20 Nisan’da izleyicilerin karşısına çıkacak. Resmi fragmanı yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.