Kitaria Fables İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Yayıncı PQube ve geliştirici Twin Hearts, aksiyon macera RPG oyunu Kitaria Fables için yeni bir fragman yayınladı.

Kitaria Fables için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı ve oyunun çıkış tarihi bir gün erkene çekildi. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için fiziksel ve dijital olarak, Xbox Series, Xbox One ve PC için sadece dijital olarak satışa sunulacak. 

Oyunun demosunu da deneyebileceğiniz Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kitaria Fables

Kitaria Fables Neler Sunacak?

Oyun, Twin Hearts stüdyosunun ilk oyunu. Stüdyo, Stardew Valley ve My Time at Portia gibi oyunlardan esinlendi. Oyun, aksiyon RPG ve çiftlik simülatörünün bir karışımı. Oyun bizi antropomorfik hayvanların yaşadığı fantastik Canoider diyarına götürecek. Ülke, karanlığın güçleri tarafından saldırıya uğradı ve onları durdurmak kahramanımızın işi olacak.

Canoidera ülkesi karanlığın güçleri tarafından saldırıya uğradı. İmparator bizi karanlığı araştırmak ve durdurmak için görevlendirdi. Bu amaçla, düşman yaratıkların musallat olduğu küçük bir Paw Village’e gidiyoruz. Orada amcamızın eski kulübesinde yaşıyoruz ve kötülüğün kaynağını bulmak için bölgeyi keşfediyoruz.

Kitaria Fables, aksiyon RPG ve çiftlik simülatörünün bir karışımı olduğu için, oyun iki aşamaya ayrılmış: temel olarak çiftliğimizi keşfetmek ve onunla ilgilenmek.

Kitaria Fables, oyuncuya düşmanlarını öldürmenin doğru yolunu seçme özgürlüğü verecek. Oyunda geleneksel sınıf sistemi olmayacak ve istediğimiz zaman düşmanlarımıza bir yay ile öldürebilecek, onları büyü ile sersemletebilecek veya bir kılıçla kesebileceğiz. Sadece kendi gücümüze güvenmek zorunda değiliz.

Oyunda aynı zamanda diğer arkadaş canlısı karakterler de mevcut. Oyunun önemli bir unsuru, köyün ve çevresinin sakinleri ile arkadaş olmak ve onlar için görevler yapmak olacak. Bu aktiviteler sırasında, çiftlikte işimize yarayacak çeşitli faydalı nesneler ve kaynaklarla karşılaşacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol