Kings of Lorn: The Fall of Ebris Konsol Ve Bilgisayar Platformu İçin 9 Eylül’de Lansmana Çıkacak!

Kings of Lorn: The Fall of Ebris konsol ve bilgisayar platformuna geliyor.

TeamKill Media LLC ve Micah Jones işbirliği ile geliştirilen Kings of Lorn: The Fall of Ebris PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak. Karanlık atmosferi ile oyuncuları sürükleyici bir dünyaya götürecek olan yapım adeta orta çağ yapısında olacak.

Aksiyon ve macera oyunu olarak duyurulan Kings of Lorn: The Fall of Ebris tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. Şuan için sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olacağı bilinen yapımda Lera adında bir dünyaya giriş yapacağız. Lera dünyasının zor zamanlar geçirdiği günlere denk geleceğimiz oyunda hızla yayılan bir veba ile karşılaşacağız. Kralında hastalığa yakalanması ile halk umuzluğa düşerken adeta yeni bir umut ışığı olacak ve insanlığı bu durumdan kurtarmaya çalışacağız.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olarak karşımıza çıkacak olan oyunda hem hayatta kalmak için mücadele edecek, hem de korku dolu bir atmosfere giriş yapacağız. İlerlemeye dayalı olarak oynayacağımız yapımda gizemli içerikleri de keşfedecek, karşımıza çıkan yaratıklarla savaşacağız.

Oyun içerisinde farklı silah modelleri de karşımıza çıkacak. Oyuncular balta, kılıç, ok gibi orta çağ silahlarını kullanabilecek ve kendilerini savunabilecekler.

Oyun 9 Eylül 2019’da bilgisayar ve konsol platformu oyuncularına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol