King’s Bounty II İle Farklı Bir Taktiksel RPG Dünyasına Giriş Yapacağız!

King's Bounty II konsol ve bilgisayar platformu için duyuruldu.

1C Entertainment tarafından geliştirilen King’s Bounty II bugün PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyuruldu. 2020’de lansmana çıkacak olan oyun Steam üzerinde sergilenmeye başlandı.

Zengin hikâyesi ile oyuncuları farklı bir taktiksel RPG dünyasına götürecek olan King’s Bounty II tek oyunculu bir oynanış üzerine kurulu olacak. Beğenilen fantazi serisinin en yeni oyunu olarak önümüzdeki yıl lansmana çıkacak olan King’s Bounty II’de oyuncular orduları kontrol altına alacak, sürükleyici savaşlara imza atacak, üç farklı karakterden birinin hikâyesine ortak olacaklar. Üç farklı karakterin kendilerine has özellikleri ve yetenekleri yer alacak.

Basit diyalog seçeneklerinin de yer aldığı oyunda seçtiğimiz karakteri geliştirebilecek, yeni özellikler kazandırabilecek ve daha güçlü bir hale getirebileceğiz. Farklı savaş haritalarının yer alacağı yapımda gerçekçi yapının fantazi özellikler ile harmanlanmış bir yapıda karşımıza çıkacağı oyun oldukça detaylı bir taktiksel yapıyı karşımıza çıkaracak.

Askeri sınıflarında yer alacağı oyunda askerlerin dizilimi, savaş yetenekleri ve saldırı stilleri savaşların gidişatını önemli ölçüde etkileyecek. Oldukça zengin bir dünyaya sahip olacak olan King’s Bounty II, ilk oyunundan da farklı özelliklere sahip olacak.

2020’de yayınlanacak olan yapım şuan net bir çıkış tarihine ve fiyat etiketine sahip değil.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol