King’s Bounty 2 Sistem Gereksinimleri – King’s Bounty 2 Kaç GB?

Sıra tabanlı RPG türünün en önemli örneklerinden biri olan King’s Bounty, serinin ikinci oyunu ile geri döndü. Peki, bilgisayarınız King’s Bounty 2 sistem gereksinimleri için yeterli mi?

Kings Bounty 2 sistem gereksinimleri, oyunun çıkışı ile birlikte belli oldu. 1C Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sıra tabanlı RPG serisi olan Kings Bounty, türünün en önemli örnekleri arasında yer alıyor.

Kings Bounty 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Kings Bounty 2 Sistem Gereksinimleri

Yıllar süren bekleyişin ardından ikinci oyunu ile geri dönen seri, oyunculara destansı bir strateji deneyimi sunmayı vadediyor. 24 Ağustos’ta Windows PC için çıkış yapan Kings Bounty 2, Steam’de 249 TL’lik bir fiyata sahip. Tabii, oyunu satın almadan önce sistem gereksinimlerine bakmakta fayda var.

Zira oyunu ancak bilgisayarınız minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsa sorunsuz çalıştırabilirsiniz. Eğer üst düzey bir PC’niz varsa, oyundan alacağınız tat çok daha iyi olacaktır. Bu yazımızda, Kings Bounty 2 sistem gereksinimleri konusunda size yardımcı olacağız.

Kings Bounty 2 Hakkında

Kings Bounty 2 minimum Sistem Gereksinimleri

Sıra tabanlı rol yapma oyunu türünün en önemli örneklerinden efsanevi Kings Bounty yeni oyunu Kings Bounty 2, yepyeni bir hikaye, yeni fraksiyonlar, düşmanlar ve daha fazlasını sunuyor.

Göz alıcı fantastik açık dünyası Antara’da geçen oyun, karakter odaklı destansı bir hikayeye sahip. Krallıklar birbirine düşmüş, ülkeler bağımsızlık istiyor, eşkiyalar yol kesiyor, denizaşırı halklar kralın otoritesini reddediyor ve yaratıklar saldırmak için fırsat kolluyorlar.

Kings Bounty 2 önerilen sistem gereksinimleri

Üç ana kahramandan biri olarak, ihanet, liderlik ve fedakarlık ile örülü bir macerada kendi ordunuzu kuracaksınız. Oyunda vereceğiniz her kararınızın uzun vadeli, sonuçları olacak. Kings Bounty 2’de savaş taktiklerini doğrudan etkileyecek çok çeşitli tipte araziler var. Her çarpışma kendine özgü nitelikler taşıyor.

Kings Bounty 2 Sistem Gereksinimleri

Hemen aşağıdaki listelerde, Kings Bounty 2 minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimlerini göreceksiniz. Listelerdeki donanım şartları ile bilgisayarınızın özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4690 veya AMD FX-9370
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-7400 veya AMD Ryzen 7 1700X
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Kings Bounty 2 sistem gereksinimleri bu şekilde. Twitter‘dan veya aşağıdaki yorumlar bölümünden bizleri görüşlerinizi iletebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol