Kingdoms of Amalur Re-Reckoning İçin Yeni Ek Paket Duyurusu

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, yeni bir hikaye kampanyasıyla Fatesworn isimli bir genişleme paketi alacak. Yeni güncelleme gelecek ay yayınlanacak.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning geçen yıl piyasaya sürüldü, görünüşe göre bu yeniden yapım için Fatesworn adlı yeni bir genişleme paketi duyurulduğundan finansal bir başarı olduğunu kanıtladı. Bu, bir video oyununun yenilenmiş versiyonu için özel olarak geliştirilmiş bir genişleme olduğundan, nadir görülen bir durum.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning – Fatesworn için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız çünkü lansman, bu yıl 14 Aralık‘ta yapılacak. Ek paket; PC, Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox Series X/S ve PlayStation 5 sahipleri de oyunu oynayabilecek. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Fate Edition sahipleri için bu ek paket ücretsiz olacak.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning: Fatesworn Neler Sunacak?

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning: Fatesworn, Kaos Tanrısı Telogrus’un uyanışı etrafında dönen yeni bir hikaye kampanyası sunacak. Bu kötü kalpli Kaos Tanrı’sı hızla takipçi toplamaya başlıyor ve eğer onu durdurmazsak tüm dünyayı kaosa sürükleyecek. Bunun yanı sıra ek paket bizi Mitros isimli yeni bir diyara götürecek.

Ana hikaye yaklaşık altı saatlik bir eğlence sağlayacak ve birçok isteğe bağlı yan görev olacak. Oyun, benzersiz bir geliştirme ağacına sahip yeni Chaos mekaniği ile zenginleştirilecek. Ayrıca yeni düşmanlar, silahlar, zırhlar ve diğer aksesuarların yanı sıra servet kartları da geri dönecek.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning: Fatesworn, maksimum karakter seviyesini 50’ye çıkaracak ve hem yeni bölgeye hem de çekirdek dünyaya yayılmış yirmi beş Chaos Realm zindanına sahip olacak. Düzenleri ve zorlukları prosedürel olarak oluşturulacak, bu yüzden her girdiğimizde yeni maceralarla karşılaşacağız.

Oyun dünyasında rastgele ekipman bulabileceğimiz kutular satan gizemli bir tüccar da ortaya çıkacak. Ayrıca Kingdoms of Amalur Reckoning’in temel versiyonunun müziklerinin bestecisi Grant Kirkhope‘un ek müzik parçaları da olacak.

Oyunu, Steam‘den satın alabilirsiniz. Fate Edition sürümünü satın alırsanız, ek paketin size ücretsiz verileceğini de tekrar hatırlatalım.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol