Kingdom Hearts HD Collections Xbox One’da Yayınlandı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Daha önce herhangi bir Xbox platformunda tek bir Kingdom Hearts oyunu yayınlanmamıştı olmasına rağmen, Kingdom Hearts 3’ün Xbox One sürümü, geçen yıl PlayStation 4 ile aynı gün ve tarihte yayınlandı. Disney’in gücünün muhtemelen Kingdom Hearts’ın uzun soluklu ve kıvrımlı hikayesini takip etme ihtiyacından daha güçlü olduğu düşünülüyordu. Bu oyunlara sahip olmak isteyen Xbox oyuncuları için artık bu mümkün.

Kingdom Hearts oyunları Square Enix firması tarafından geliştiriliyor. Son çıkan oyunları olan Kingdom Hearts 3 PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmiş ve 2019 yılında yayınlanmış bir aksiyon rol yapma oyunudur. Kingdom hearts serisinin on ikinci oyunudur ve orijinal oyunla başlayan “Dark Seeker Saga” hikaye yayının bir sonucu olarak hizmet eder.

Oyunda çocukluğunuzda izlediğiniz çizgi film karakterlerinden bir çoğu bu oyunda mevcut. Donald Duck, Goofy gibi çizgi film karakterleri bulunurken ayrıca Toy Box‘dan Woody ve Buzz‘da mevcut olanlardan sadece bir kaçı.

Microsoft Store’da Kingdom Hearts – HD 1.5 + 2.5 ReMIX 49.99 Dolar üzerinden, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue ise 59.99 Dolar üzerinden şu an satın alınabilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol