Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kingdom Come: Deliverance’da Game of Thrones Modu Olacak

The Seven Kingdoms, yakında çıkacak Kingdom Come: Deliverance için de Game of Thrones modu yayınlayacak.

Mod yapımcısı The Seven Kingdoms geliştirici ekibi bugün bir duyuru yaptı ve Game of Thrones modunu Kingdom Come: Deliverance için de hazırladıklarını açıkladı. Game of Thrones modu daha önce Creative Assembly’ın strateji oyunu Total War: ATTILA için hazırlanmıştı. Ekibin bu çalışması oldukça beğeni toplarken, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden esinlenen mod şimdi de yeni açık dünya RPG – aksiyon oyununda karşımıza çıkacak.

Kingdom come deliverance game of thrones modu olacak 1

Kingdom Come: Deliverance için hazırlanan bu Taht Oyunları modunda 25’in üzerinde oynanabilir ordu yer alacak ve 30 tane fotoğraf gerçekliğinde yaratılmış karakter bulunacak. Game of Thrones serisinde yer alan orijinal karakterleri göreceğimiz mod, Westeros evrenini olabildiğince geniş şekilde aktaracak ve her türlü ekipmanı, üniformayı içerecek.

Ekibin yaptığı açıklamaya göre bu kararın en büyük sebebi Total War: ATTILA’nın modlama araçlarının kısıtlı olması. The Seven Kingdom, bu sebeple Kingdom Come: Deliverance için yaratılan Game of Thrones modunun daha ayrıntılı olacağını dile getirdi.

Kingdom Come: Deliverance 13 Şubat’ta resmen satışa çıkacak ve ardından Game of Thrones modu da gelecek. Şimdilik biz de beklemede kalmaya devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.