King of Fighters XIV Yeni DLC Karakterlerini Tanıtıyor

King of Fithers XIV'e gelecek yeni DLC karakterlerinden Vanessa paylaşılan bir videoda tanıtıldı.

Black Desert Online

DLC ile oyuna eklenecek iki yeni karakter olan Whip ve Ryuji Yamazaki kısa süre önce tanıtılmıştı. Bu sefer de kısa süre içinde oyuna eklenecek olan yeni karakter Vanessa bir video aracılığıyla tanıtıldı. SNK Playmore tarafından geliştirilen ve Atlas USA tarafından yayıncılığı üstlenilen oyunun tanıtımlarını yine bu iki firma üstleniyor.

1999 yılında çıkan King of Fighters oyununda tanıdığımız Vanessa uzun bir süre dövüşçü olarak seçilememişti. Serinin takipçileri aradan geçen yılların ardından Vanessa’yı yeniden dövüş arenasında görme şansına erişecek.

King of Fighters XIV şimdilik sadece Playstation 4 platformu üzerinden oyuncularla buluşuyor. Dövüş oyunları konusunda ön yargıları bulunan bir kitle tarafından dahi sevilmeyi başaran oyun daha çok DLC paketleriyle desteklenmeye devam edecek.

Vanessa’nın dövüş kabiliyetlerinden de biraz bahsedelim; videoda göreceğiniz üzere yeni karakterimiz yumruklarıyla ön plana çıkmayı başaran, atletik ve seri bir dövüşçü. Deri eldivenli ellerini kendisinden beklenenin aksine çok sert ve sıkı yumruklar atmak için kullanabiliyor. İnce yapılı oluşu oyuncuları aldatmasın, Vanessa güçlü ve atik bir dövüşçü. Daha fazlasını görmek isteyenleri aşağıdaki ekrandan izleyebilecekleri tanıtım videosuna davet edelim.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>