Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

King of Fighters 14’e Yeni Karakter !

Yetkililer tarafından yani, Snk Corp ile Atlus'un birlikte yayınladıkları yeni fragmanda King of Fighters 14'ün yeni Dlc karakterini tüm dünyaya duyurdu. Mark of The Wolves başrol karakteri olarak ilk defa adını duyuran Rock Howard, ilk defa King of Fighters oyununda yer alacak.

Yetkililer tarafından yani, Snk Corp ile Atlus’un birlikte yayınladıkları yeni fragmanda King of Fighters 14’ün yeni Dlc karakterini tüm dünyaya duyurdu. Görselde KoF sınıfında bir dövüşçü olmasa da, serinin en gözde ve en sevilen karakterlerinden olan  Rock Howard en sonunda modern dövüş arenasındaki yerini aldı.  Yetkilinin yorumu, Garou: Mark of The Wolves başrol karakteri olarak ilk defa adını duyuran Rock Howard, ilk defa King of Fighters oyununda yer alacak.

The King of Fighters XIV Theme 2

Acımasız bir kanun kaçağı olan Geese Howard’ın çocuğu Rock Howard, erken yaşlarda kendisini  Terry Bogard’ın kollarına, tecrübesine bırakmıştır. Terry ve babası Geese’nin dövüş sanatlarını karma şeklinde öğrenen Rock, Raging Storm ile Buster Wolf isimli yeteneklere sahiptir.  Her iki teknikten fedakarlıklar yaparak, kendisine güzel bir strateji yapan Rock oyunun en güçlü ve aşılması zor dövüşçülerinden biri olacak.  Yetkili yorumu, Garou: Mark of Wolves’de başrol karakteri olmasına rağmen low-tier tarzında bir dövüşçü karakteri olacaktır.  Aşağıdan yeni gösterime girmiş fragmanını izleyebilirsiniz. Şimdiden bol şans ! Çünkü hayli bir güçlü karakter gibi duruyor. 🙂

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.