Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kim Kardashian İmzalı Beats Fit Pro Tanıtıldı

Kim Kardashian, Beats'in ten rengi kulaklıklarının yüzü oldu.

Apple‘ın Beats markası ve Kim Kardashian, Fit Pro kulaklıklar için Ay, Kum ve Dünya isimli üç yeni renk tanıttı. Salı günü duyurulan Beats x Kim adlı yeni Fit Pro renk koleksiyonunda cilt tonu içeren renk seçenekleri yer alacak ve 16 Ağustos’ta apple.com/kim veya Amazon’dan çevrimiçi olarak satın alınabilecek.

Önceki Fit Pro renkleriyle aynı fiyattan yani 4.299 TL karşılığında satılacak. Bir Beats sözcüsüne göre, özel baskı koleksiyonunun bir parçası olarak yeni renkler “sarf malzemeleri tükenene kadar” mevcut olacak. Yani bu özel seri bir süre sonra satıştan kaldırılacak, satın almak istiyorsanız bunu aklınızda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Kim Kardashian Tasarımıyla Fit Pro

Kim Kardashian

Yeni ürün grubunun tanıtım videosunda Kim Kardashian, “hiç bir teknoloji ürününün, özellikle de kulaklıkların nötr renklerde olduğunu görmediğini” söyledi. Günlük kullanıma ve aktiviteye uyum sağlayacak kulak içi kulaklık ihtiyacını fark eden Kardashian, minimalist tarzını yansıtan yeni renkleri piyasaya sürmek için Beats ile birlikte çalıştığını söyledi.

Kim Kardashian, “Yaratıcı konseptimi ve renk paletimi her zaman saygı duyduğum ve sevdiğim bir markaya getiriyordum.” ifadelerini kullandı. Renk değişiminin yanı sıra Beats x Kim kulak içi kulaklıklar, Aktif Gürültü Önleme, Şeffaflık ve Uyarlanabilir EQ modları ve dinamik kafa izlemeli uzamsal ses dahil olmak üzere diğer Fit Pro kulaklıklarla aynı işlevselliğe sahip.

Kulaklıklar, cihazlar arasında otomatik geçiş, ses paylaşımı ve eller serbest “Hey Siri” yardımına izin veren Apple H1 çipi ile üretildi. Kulaklıklar Apple cihazlarıyla uyumlu şekilde çalışacak ancak Android telefon sahipleri Fit Pro kulaklıklarını Beats tamamlayıcı uygulaması aracılığıyla da bağlayabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.