Killing Floor Serisi 10 Milyon Adet Kopya Satışı Gerçekleştirdi!

Killing Floor 10 yılda 10 milyon kopya sattı.

14 Mayıs 2009’da ilk kez Steam’de karşımıza çıkan Killing Floor yayınlanmasından bu yana oldukça başarılı bir sürece imza attı. Yayınlanalı 10 yıl olan yapım günümüze kadar toplamda 10 milyon adet kopya satışı gerçekleştirdi.

Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Killing Floor bilgisayar platformu için özel olarak hayata geçirilmişti. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oyunculara farklı oynanış modları sunan yapım, aksiyon dolu yapısı ile tam 10 yıldır oynanmaya devam ediyor. Steam’de ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, şu sıralar da indirimli olarak satılıyor. Yapım 20 Mayıs’a kadar 31.00 TL yerine yüzde 75 indirimle 7.75 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Bugün VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Killing Floor serisi 10 yıl içerisinde tam 10 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Yapılan haberin detaylarında oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan Tripwire Interactive’in güncel satış rakamlarını ve oyuncu istatistiklerini açıklamış. Tripwire Interactive, Killing Floor’un 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığını ve 100 milyon dolar gelir elde ettiğini belirtmiş.

14 Mayıs’ta yapılan açıklama ile Killing Floor, Killing Floor 2 ve Killing Floor: Incursion sürümlerinin toplamda 10 milyon adet sattığı duyurulmuş. Tripwire Interactive Başkan Yardımcısı Alan Wilson oyunlara düzenli ve ücretsiz olarak gelen içerik güncellemeleri ile bu başarıya ulaştıklarını dile getirmiş. Mevsimler etkinlikler ile de sık sık desteklenen oyunlar 49’dan fazla haritaya ve 139’dan fazla silah modeline sahip.

Belirtilen oyunlar şu sıralar indirimde. İndirimli fiyatlar şöyle:

  • Killing Floor – Yüzde 75 indirimle 7.75 TL
  • Killing Floor 2 – Yüzde 67 indirimle 16.17 TL
  • Killing Floor: Incursion – Yüzde 50 indirimle  16.00 TL

Killing Floor ve Killing Floor 2’nin indirimli fiyatı 20 Mayıs’a kadar devam edecek. Killing Floor: Incursion ise 22 Mayıs’a kadar indirimli fiyat etiketine sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol