Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kena Bridge of Spirits Yıldönümü Güncellemesi Duyuruldu

Güncelleme, Yeni Oyun Plus, Fotoğraf Modu için ek seçenekler, yeni kıyafetler ve yeni yetenekler ekleyecek.

Ember Lab’ın beğenilen aksiyon-macera oyunu Kena Bridge of Spirits, Epic Games Store’a özel olarak kaldığı 1 yılın ardından 27 Eylül’de Steam’e gelecek. Ayrıca, Yeni Oyun Plus, yeni kıyafetler ve yeni erişilebilirlik gibi özellikleri ekleyen ücretsiz bir Yıldönümü Güncellemesi alacak.

Yeni Oyun Plus, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuların ilerlemeyi yeni bir oyuna taşımasına ve yeni savaş senaryolarına girmesine olanak tanıyacak. Aldığınız yükseltmeler, yetenekler ve kıyafetler yeni oyuna aktarılacak. Ayrıca yeni yeteneklerin yanı sıra oyuna yeni ‘Charmstones‘ eklemesi de yapılacak. Fotoğraf Modu, yeni aydınlatma türleri gibi gelişmiş özelliklere kavuşacak.

Kena Bridge of Spirits Yıldönümü Güncellemesi

Kena Bridge of Spirits

The Spirit Guide Trials, tekrar oynanabilen Obstacle Courses, Boss Reflects ve Wave Defenses gibi çeşitli zorluklar sunacak. Bunları tamamlamak, Kena için hikaye boyunca karşılaşılan insanlardan ilham alan yeni kıyafetlerin kilidini açacak. Denemelerde bonus hedefleri tamamlayarak bazı benzersiz Charmstones ve alternatif renkler de kazanabileceksiniz.

Deluxe Edition sahipleri ayrıca yeni bir özel kıyafet olan “Shadow”dan da yararlanabilecek. Kena Bridge of Spirits, PS4, PS5 ve PC için mevcut. İncelememize buradan göz atabilirsiniz ve önümüzdeki haftalarda Yıldönümü Güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Keşifler ve hızlı çarpışmalarla dolu göz alıcı bir dünyada kurulu, hikâye odaklı bir aksiyon-macera oyunu olan Kena Bridge of Spirits’i Epic Games Store‘dan 69 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.