Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kena: Bridge of Spirits Xbox Konsollarına Geliyor

Geliştiriciliğini Ember Lab’in üstlendiği animasyon temasına sahip macera oyunu Kena Bridge of Spirits yeni platformlara çıkış yapmaya devam ediyor.

Geliştiriciliğini Ember Lab’in üstlendiği animasyon temasına sahip aksiyon-macera oyunu Kena Bridge of Spirits yeni platformlara çıkış yapmaya devam ediyor. Şimdi ise açıklanan detaylara göre oyun Xbox Series ve Xbox One için hem fiziksel hem de dijital olarak yayınlanmaya hazırlanıyor. Yeni konsollara 15 Ağustos tarihinde gelmeye hazırlanan oyun 40 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

Bildiğiniz üzere Kena: Bridge of Spirits, ilk olarak 21 Eylül 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürüldü. Oyunun ilk PC sürümü Epic Games mağazası üzerinden yayınlandı, ardından 27 Eylül 2022’de Steam platformunda boy gösterdi. Şimdi ise Xbox konsollarında yer almayı bekliyor.

Kena’da Sevimli Yaratıklar Bulunuyor

Oyunun Xbox sürümlerine bakacak olursak, özel korsan temalı Rot şapkalarının yanı sıra Kena için benzersiz bir asa ve altın Rot görünümünün kullanıcılara sunulması planlanıyor. Dijital sürümün yanı sıra fiziksel sürümlerin Maximum Entertainment tarafından dağıtılması planlanıyor. Fiziksel sürümlerde temel oyun, dijital film müziği ve özel bir çıkartma sayfası bulunuyor.

it s official kena bridge of spi

Kena: Bridge of Spirits, keşif ve hızlı savaşlarla dolu büyüleyici bir dünyada geçiyor. Oyun tek oyunculu bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor ve arka planda dikkat çekici bir hikaye bizlere aktarılıyor. Oyuncular Rot adı verilen küçük ruh yoldaşlarından oluşan bir ekip kurabiliyor ve bu ekibi dilediği şekilde büyütebiliyor. Diğer taraftan bu Rotların yetenekleri geliştiriliyor ve çevreyi manipüle edecek yeni yollar bulmaya başlıyorsunuz.

Son olarak oyunun Xbox konsollarına ne zaman çıkış yapacağını gösteren bir fragman yayınlanmış durumda. Bu fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.