Kena: Bridge of Spirits İçin Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Ember Lab tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits için yeni oynanış videoları ve ekran görüntüleri paylaşıldı. 

Renkli, fantastik bir diyarda seyahat ettiğimiz, rakiplerle savaştığımız ve çevresel bulmacaları çözdüğümüz bir aksiyon macera oyunu olan Kena: Bridge of Spirits içerisinde kahramanımız ve beraberindeki Rot adlı ruhlar, terk edilmiş bir orman köyünün düşüşünün gizemini çözmeye çalışacak. Oyun hakkında yeni ekran görüntüleri ve oynanış videoları paylaşıldı. Oyun, 24 Ağustos‘ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC (Epic Games Store) için çıkış yapacak. Oyunun PC için ön sipariş fiyatı 69 TL olarak belirlenmiş.

Kena Bridge of Spirits 1

Kena: Bridge of Spirits evreninde ana karakterimiz, köyünün düşüşünün ardındaki sırrı keşfetmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkan Kena adında bir kız olacak. Bu zorlu yolculukta ona yardım eden Rot olarak bilinen ruhlar eşlik ettiği için kadın kahramanımız yalnız olmayacak. Güçlü yetenekler kazanmak için Rot isimli ruhları bulmamız ve toplamamız gerekecek.

Oyun sırasında pitoresk mekanlarda dolaşacağız, çevresel bulmacaları çözeceğiz ve düşmanlarla dinamik çatışmalara gireceğiz. Kahramanın yoldaşları bize her konuda yardım edecek ve dünyayı keşfettikçe dostlarımızın sayısı artacak. Zamanla, giderek daha çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalabileceğimiz için becerilerimiz de sürekli gelişecek.

Oyunun sistem gereksinimleri de açıklandı. Minimum ayarlarda oyunu çalıştırabilmek için en az 8 GB RAM’e ihtiyacımız olacak. Yine en az Intel i3-3220 seviyesinde bir işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 650 veya daha iyi bir ekran kartına ihtiyacımız olacak.

Kena: Bridge of Spirits Yeni Oynanış Videoları:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol