Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kedi Yönettiğimiz Çiftlik Oyunu Cattails Çıkış Yaptı

Stardew Valley'in kedi yönettiğimiz versiyonu diyenbileceğimiz Cattails Wildwood Story Steam'de çıkış yaptı.

Cattails Wildwood Story görüp görebileceğiniz en tatlı oyunlardan birisi. Kickstar projesi olarak hayatına başlayan oyun, geçtiğimiz gün Steam‘de yayımlandı ve ben herkesin bu oyunu oynamasını istiyorum. Kedi olarak oynadığımız oyunları seviyorsanız veya Stardew Valley gibi oyunları onlarca saat oynayıp doyamıyorsanız, bu oyuna bir şans vermelisiniz.

Oyun yeni yayımlanmış olmasına rağmen, Steam’de 60 inceleme ile “çoğunlukla olumlu” olarak değerlendirildi. Geliştirici size yabancı geldiyse ve oyunun incelemeleri sizin için yeterli değilse, aynı yapımcının bir önceki oyunu olan Cattails | Become a Cat! isimli oyunun da Steam’de 2.000 üzeri inceleme ile “çoğunlukla olumlu” karşılandığını belirteyim.

Kedili Stardew Valley “Cattails” Çıkış Yaptı

Kedi Yönettiğimiz Çiftlik Oyunu Cattails Çıkış Yaptı

Falcon Development’ın yeni oyununda bir kediyi kontrol ediyorsunuz. Koloninizdeki diğer kedilerle aşk yaşayabiliyor, evlenebiliyor, kendi ekinlerinizi ekebiliyor, diğer kedi kolonileriyle savaşabiliyor, topraklarınıza toprak katabiliyor, madencilik yapabiliyor ve kedi işçiler kiralayabiliyorsunuz. Tüm bunlar size ilgi çekici geliyorsa, normalde 190 TL olan oyunu 27 Ekim’e kadar yüzde 10 indirim ile 171 TL’den satın alabilirsiniz.

Kendi zevkinize göre özelleştirebileceğiniz devasa bir arazi, size yardımcı olacak kediler, eviniz için onlarca mobilya ve dekore edebileceğiniz ayrı ayrı odalar ile tasarım meraklarının da bu oyunu gözden kaçırmaması gerek. Son olarak, oyunun ilham noktasının Savaşçı Kediler isimli ünlü bir kitap serisi olduğunu da sizlere ek bir bilgi olarak vermeden geçmeyeyim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.