Kaze And The Wild Masks Açık Betası Resmi Olarak Başladı

Kaze and the Wild Masks, Steam'de açık betaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Kaze and the Wild Masks Steam‘de açık beta sürümüne sahipler. Etkinlik 13 Nisan 2020‘ye kadar devam edecek. Platform oyunu, Donkey Kong Country 2 ve Super Mario World‘den ilham aldı, ancak geliştiriciler bazı renkli modern piksel sanat grafiklerini ekledi.

blank

Kaze and the Wild Masks‘in açık beta sürümü bugün başladı. Piksel sanat platformunun açık beta sürümü 13 Nisan 2020’ye kadar devam edecek ve artık oyuna Steam sayfasından erişebilirsiniz. Crystal Islands’da atlayıp topladığınız tüm açık beta geri bildirimleri, SOEDESCO sunucusunda veya Steam Topluluk Merkezinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Platformun açık beta, oyuncularının birkaç Vahşi Maskeden güçleri keşfettiğini görecek. Karşılaşacağınız maskeler şunları içerir:

  • Kertenkele
  • Köpekbalığı 
  • Kartal

Kaze ve Vahşi Maskeler oyuncularını platform oyunlarının altın çağı olan 90’lara taşıyacak. Oyunun kendisi Donkey Kong Country 2 ve Super Mario World’den ilham alıyor ancak renkli modern piksel sanat grafikleri ekliyor.

Oyuncular Kaze’nin ayakkabılarına, arkadaşı Hogo’yu adaların etrafına kaos yayan bir lanetten kurtarmaya çalışırken inecekler. Vahşi Maskelerin gücünü çağırarak öfkeli canlı sebzelere karşı çıkabileceksiniz. Maskeler size bir kaplan gibi saldırmak, gökyüzünde bir kartal gibi uçmak için güç verecektir. Ayrıca bir kertenkele gibi koşabilir ve köpekbalığı maskesi ile sualtı seviyelerinde hayatta kalabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol