Katana Kami: A Way Of The Samurai Story 21 Şubat’ta Tüm Platformlara Çıkacak

Katana Kami: A Way of the Samurai Story bilgisayar ve konsol oyuncuları tarafından 21 Şubat'ta oynanmaya başlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Japon temalı oyunlara her geçen gün yenileri eklenmeye devam ederken ülkemizde bu oyunlardan nasibini almaya devam ediyor. Konsol ve bilgisayar platformu için geçtiğimiz aylarda duyurulan Katana Kami: A Way of the Samurai Story’nin çıkış tarihi netlik kazandı.

Acquire Corp tarafından geliştirilen ve çıkışına artık sayılı günler kalan Katana Kami: A Way of the Samurai Story için meraklı bekleyiş devam ediyor. Japon temalı aksiyon ve RYO oyunu olarak önümüzdeki hafta karşımıza çıkacağı belli olan yapım PvP yüklü bir oynanışa sahip olacak. Görsel efektleri bakımından fantastik bir yapıda olacak olan oyun bugün yabancı kaynaklarda çıkış tarihini duyurdu.

Gematsu’nun yapmış olduğu habere göre Katana Kami: A Way of the Samurai Story 21 Şubat’ta PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC platformu oyuncularına sunulacakmış. Habere göre oyunun fiyat etiketi tüm platformlarda 29.99 dolar olarak belirlenmiş. 20 Şubat’ta Japonya’da lansmana çıkacak olan yapım 21 Şubat’ta ise Avrupa ve Kuzey Amerika’da piyasaya sürülecek. Oyun tüm bölgelerde aynı içeriklere ev sahipliği yapacak.

Oyun içerisinde farklı karakter modellemelerinin de yer alacağı bilinirken oyun orta çağ temalı olarak oynanabilecek.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4170 @ 3.70GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: [email protected] [email protected] GTX 460 or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible soundcard or onboard chipse

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol