Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Karınca Olacağımız Empire of the Ants Çıkış Tarihi Açıklandı

mpire of the Ants, yeni nesil oyun motoru olarak karşımıza çıkan Unreal Engine 5 ile beraber geliştiriliyor.

Microids tarafından biz oyun severlere sunulacak olan koloni inşa etme ve yönetim oyunu Empire of the Ants için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyun 7 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek ve aynı zamanda en iyi deneyimi elde etmek için elinizden geleni yapmak durumunda kalabileceksiniz. Çıkış tarihini duyuran yeni oynanış fragmanına haberimizin en altından ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil oyun motoru olarak karşımıza çıkan Unreal Engine 5 ile beraber geliştirilen Empire of the Ants, gerçek hayattan tanıklık ettiğimiz karıncaları kontrol altına aldığımız bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Karınca İmparatorluğu’nu ortaya çıkarabileceğimiz oyunda oynanış mekanikleri ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu yayınlanan fragmanla beraber öğrenebiliyoruz. Bunun dışında oyun içerisinde foto gerçekçi bir yapının olduğundan bahsedebiliyoruz.

Empire of the Ants Fotogerçekçi Yapıya Sahip

Yapım içerisinde kolonimizi hayatta tutmak için akıllıca hamleler yapmak gerekiyor. Ünlü kitap serisinden esinlenerek gerçek zamanlı bir strateji deneyimi sunmayı hedefleyen yapımda oyuncular mikroskobik bir dünyaya dalış yapabiliyor ve kolonilerini gerçek zamanlı olarak büyütebiliyor. Konsepte bakacak olursak gerçekten de kulağa oldukça hoş geliyor ve uzun zamandır geliştirilen projeler arasında yer alıyor.

Empire of the Ants oyunu başarılı olur mu olmaz mı bunu elbette çıkışıyla beraber görebileceğiz. İlginç bir yapıyla bizlere sunulacak olan oyunda gece ve gündüz döngüsü, mevsim geçişleri ve çok daha fazlası bizlere sunulacak. Ayrıca ortaya çıkan bilgilere göre oyun Lumen desteğinden de tam olarak faydalanabilecek. Fotogerçekçi bir ormanda yer aldığımız yapımda gerçek hayatta nasıl bir sistem bulunuyorsa aynı şekilde oyunda görebileceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.