Kara Cuma İndirimlerinden Sonra Sony’nin Yüzü Gülüyor!

Kara Cuma indirimleri Sony'nin yüzünü güldürdü. PlayStation, oyun konsolları ve oyun satışlarında Sony yüksek gelir elde etti.

Geçtiğimiz hafta Black Friday(Kara Cuma) olarak nitelendirilen günde dünyada indirim patlaması yaşanmış ve insanlar adeta akın akın alışveriş yapmıştı. Ülkemizde bu indirimlerden nasibini alanlar arasında yer alıyor.

Kara Cuma İndirimlerinden Sonra Sony’nin Yüzü Gülüyor 3

Kara Cuma indirimleri ile Steam, Gameloft, EA, Sony vs. bir çok ünlü isim oyunların indirimde olduğunu duyurmuştu. Teknoloji  cephesinde de çeşitli indirimler almış başını yürümüş ve Kara Cuma milyonlarca insan tarafından kutlanmıştı. Özellikle elektronik cephesinde oldukça etkileyici indirimlerin yaşandığı günde, üreticiler kasalarını paralarla doldurmayı başardılar.

Bu sabah gelen haberler ile birlikte Kara Cuma indirimleri sayesinde Sony’nin yüzünün güldüğünü ve satış rakamlarının oldukça yüksek olduğunu öğrenmiş olduk. PlayStation tarihinin en iyi Kara Cuma’sının bu yıl olduğunu belirten yöneticiler oyun satışlarından da PlayStation satışlarından da oldukça yüksek gelir elde ettiklerini duyurdu. Açıklamaya göre PlayStation 4 platformuna ait tüm konsollarda satışların maximum seviyede olduğu, oyun satışlarının beklenen seviyeden yüksek olduğu belirtildi.

Kara Cuma İndirimlerinden Sonra Sony’nin Yüzü Gülüyor 3

PlayStation platformuna özel olarak geliştirilen ve yayınlanan Gran Turismo: Sport, PlayStation VR platformunda da oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştığını da belirtmeyi unutmayalım. Satışlarla ilgili henüz net rakamlar açıklanmazken, Sony’nin ilerleyen günlerde rakamları açıklaması beklenmektedir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol