Kalypso Media Digital’in 2020 Oyunları Belli Oldu!

2020 yılında Kalypso Media Digital tarafından yayınlanacak olan 3 önemli oyunu seçtik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Tropico 6, Shadows: Awakening, Railway Empire, Sudden Strike gibi birbirinden başarılı oyunlar ile tanınan Kalypso Media Digital 2020 yılına damga vuracak birbirinden farklı oyunlar üzerinde çalışmaya devam ediyor.

blank

Günümüze kadar birbirinden farklı oyunları oyuncuların beğenisine sunan Kalypso Media Digital 2020 yılında da adından epey söz ettirecek gibi görünüyor. Steam üzerinde 2020 model oyunlarını göstermeye başlayan ünlü yayıncı, farklı tarihlerde yüksek ses getirecek oyunlar üzerinde çalışmaya devam ediyor.

1 – Spacebase Startopia

2020’nin üçüncü çeyreğinde lansmana çıkması beklenen Spacebase Startopia PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için geliştiriliyor.

Realmforge Studios tarafından geliştirilmeye devam edilen Spacebase Startopia strateji ve simülasyon oyunu olarak lansmana çıkacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarını karşımıza çıkaracak olan yapım alışılmışın dışında bir deneyimi karşımıza çıkaracak.

Rengarenk içerikleri ve eşsiz grafik tasarımları ile hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyuncuları birbirinden farklı görevler bekliyor olacak. Oyuncular görevleri başarark çeşitli başarımlar elde edebilecek ve aksiyon sahneleri ile karşılaşabilecekler.

2 – Port Royale 4

Gaming Mids imzası ile geliştirilmeye devam edilen Port Royale 4, Kalypso Media Digital’in 2020 yılında piyasaya sürüleceği haberler arasında yer alıyor.

Hikaye tabanlı yapısı ile her kesimden oyuncuya hitap edecek olan yapımda oyuncular 6 farklı dil desteği ile karşılaşacak ancak bu dil seçenekleri içerisinde Türkçe yer almayacak. Korsanlarla mücadele edeceğimiz oyunda denizlerin imparatoru olmaya çalışacağız.

Alışılmış kara savaşlarının dışına çıkan yapım da oyuncular denizlerde stratejik savaşlar yapacak, Karayipleri keşfedecekler. İspanya, İtalya, İngiltere gibi ülkelerin sömürge güçlerine katılacağımız oyunda bizleri 60 farklı Karayip şehri karşılayacak.

Oyunda 18 farklı otantik ve tarihsel gemi yer alacak.

3 – Immortal Realms: Vampire Wars

Şuana kadar duyurulan 2020 model oyunlar arasında üçüncü sırada Immortal Realms: Vampire Wars yer alıyor. Steam üzerinde sergilenen yapım konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncuyu hedefliyor olacak.

Aksiyon, RYO ve strateji oyunu olarak ifade edilen yapım hikâye tabanlı olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Kart oyunu içeriklerine de sahip olacak olan oyun 6 farklı dil desteği ile lansmana çıkacak. Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da ne yazık ki Türkçe dil desteği olmayacak.

Çarpıcı grafik açılarının ve yoğun görsel efektlerin yer aldığı yapımda oyuncular karanlık bir vampir dünyasına giriş yapacak, koca bir imparatorluğu yönetmeye çalışacaklar. Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan yapım 67.15 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol