Kafalar Esports PUBG Takımını Dağıttı

Ülkemizdeki başarılı espor organizasyonlarından birisi olan Kafalar Esports yeni bir gelişmeyi paylaştı.

Kafalar Esports PUBG takımı ile yollarının ayrıldığını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Kafalar Esports’un bu açıklamasıyla birlikte organizasyonun eski PUBG takımının oyuncuları da kendilerine yeni bir takım bulmaya başladı.

Türkiye’de espor sektörünün büyümeye başlamasıyla birlikte organizasyonunun takımlarına da yeni isimler ekleniyor ya da bu isimlerle yollar ayrılıyor. Şimdi de PUBG arenasında yeni bir gelişme yaşandı. Kafalar Esports PUBG takımı hakkında yeni gelişmeleri kısa süre önce duyurdu.

Kafalar Esports PUBG Takımını Dağıttı

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalara göre organizasyonun PUBG takımında yer alan 5 oyuncu ile yollar ayrıldı. Açıklamada “PUBG takımımız ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırıyoruz, bize kattıkları her şey için minnettarız! Yolunuz açık olsun.” sözlerine yer verildi. Kafalar Esports PUBG takımı hakkında yaptığı bu açıklama sonrasında takımın eski oyuncuları tarafından da bir açıklama yapıldı.

kafalar esports pubg

Kafalar Esports takım menajeri olan Sina Aydın’ın “Yolunuz açık olsun kardeşlerim” açıklaması ile veda ettiği takımın eski oyuncularından birisi olan Metebey, açıklamasında Kafalar Esports dönemi ile ilgili şu sözlere yer verdi: “Bizim için kafalar yolculuğu oldukça kısa soluklu oldu, bunu net bir sonuca bağlayamam, takımada yönetimede verdiği tüm emeklerden dolayı minnettarım, pubgden bir kafalar geçti ve biz abi kardeş kazandık. kısa süreçte kaldığımız yerden devam edip, daha iyisi için çalışacağız”

kafalar esports pubg takimini dagitti 2

Takımın eski oyuncularından birisi olan Nailqop13 ise paylaşımında takımdan ayrılan 5 kişi olarak yeni bir organizasyon aradıklarını belirtti.

Kafalar Esports PUBG Eski Takım Kadrosu

  • Alaattin “Nailqop13” Nail
  • Salih Ahmet “Ruern” Demirbaş
  • Tunay “Z3R3F” Aytaç
  • Berkim “Murfle” Azim
  • Metehan ”Metebey” Avcı
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol