Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kaç Tane Poppy Playtime Oyunu Var? Tüm Bölümler ve Zamanları

Kaç tane Poppy Playtime oyunu var? Oyunun tüm bölümleri neler? O oyuncak bebek gerçekten hareket etti mi? Tüm sorularınızı cevaplıyoruz.

Kaç tane Poppy Playtime oyunu var? Bağımsız hayatta kalma korku oyunu, ABD’li bir bağımsız oyun şirketi olan MOB Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Oyunculara Five Nights at Freddy’s’i hatırlatan, hayatta kalma korku türünde ilginç bir bakış açısı getiren garip bir yapım oldu.

Poppy Playtime’da, on yıl sonra fabrikaya geri dönen ve tüm personelin ortadan kaybolduğunu gören eski bir oyuncak fabrikası çalışanı olarak oynuyorsunuz. FNAF serisi gibi, oyun da birinci şahıs bakış açısıyla oynuyorsunuz ve insani duygulara sahip ancak cani olan oyuncaklardan kaçınırken bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Peki bu oyunun kaç bölümü var?

Kaç Tane Poppy Playtime Oyunu Var?

Poppy Playtime

Oyun için şu ana kadar iki Bölüm yayınladı, Bölüm 2 temel oyun için bir DLC işlevi görürken, Poppy Playtime Chapter 1: A Tight Squeeze oyunun hikayesine giriş yapmak isteyen herkes için oynaması ücretsiz hale getirildi. Oyunun ilk bölümü, 12 Ekim 2021’de Steam’de yayınlandı. Bu sürümün ardından, oyunun iOS ve Android mobil platformları için 11 Mart’ta piyasaya sürüldü.

İlk Bölümün başarısının ardından oyunun bir sonraki Bölümü Poppy Playtime Chapter 2: Fly in a Web, aynı yılın Şubat ve Nisan aylarında bir tanıtım ve tanıtım kampanyasının ardından 5 Mayıs’ta zaten mevcut olan tüm platformlar için yayınlandı. İkinci Bölümün yayınlanmasına ek olarak, ilk Bölüm ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunuldu.

Poppy Playtime Chapter 3 Ne Zaman Çıkacak?

Poppy Playtime

NFT’ler hakkındaki eleştirilere rağmen, oyunun ikinci Bölümü oynanış mekanikleri ve hikayesi açısından iyi karşılandı. Bu, Bölüm 3’ün yayınlanma olasılığı hakkında soruları gündeme getirdi ve MOB Games, çalışmaların devam ettiğini onayladı.

Somut bir çıkış tarihi veremeseler de 2023 başlarında bir çıkış yapmayı hedefledikleri ve Chapter 2 ile aynı DLC formatını izleyeceği belirtildi. Yabi Poppy Playtime Chapter 3, 2023 yılının başlarında bir DLC olarak oyuna eklenecek. Muhtemelen oyunun ikinci bölümü gibi o da Steam‘den 18.50 TL karşılığında satışa sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.