Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Juventus FIFA 23 ile Geri Döndü

EA Sports, Juventus FC'nin 3 yıllık bir aradan sonra FIFA 23'e geri döndüğünü açıkladı.

Juventus’un FIFA 23‘te yer alacağı açıklandı. FIFA 20’den bu yana Juventus, FIFA’nın ezeli rakibi eFootball ile yapılan lisans anlaşmaları nedeniyle ‘Piemonte Calcio‘ olarak ortaya çıktı.

Juventus, EA ile oyunlarında yer almak için yeni bir uzun süreli özel sözleşme imzaladı, bu da neredeyse Juve ve Torino arasındaki Derby Della Mole kadar büyük bir rekabette başka bir önemli gelişme olarak tarihe geçti. Biliyorsunuz ki eFootball bu sene berbat bir başlangıç yaptı ve bu hamle ile Juventus avantajını da kaptırmış oldu.

FIFA 23’te Juventus Lisanslı Olacak

FIFA 23

Klasik siyah-beyaz çizgili formanın yanı sıra FIFA 23, Bianconeri’nin Allianz stadyumunun özgün bir temsilini ve geleceğin yıldız golcüsü Dusan Vlahovic için yeni bir yüz taramasını içerecek. Jose Mourninho’nun Roma’sı ve Atalanta da dahil olmak üzere diğer önemli İtalyan devleri hala kadroda olmasa da FIFA serisi için kesinlikle önemli bir adım.

Oyunun FIFA Ultimate Team tarafında, eski Juventus orta saha oyuncusu (ve çok yönlü istatistikleri nedeniyle FIFA’nın favorisi) Claudio Marchisio bir FUT Kahramanı olarak mevcut olacak. Bunun yanı sıra 2022 Erkekler Dünya Kupası ve 2023 Kadınlar Dünya Kupası için oyun modlarının yanı sıra FIFA 23, oyuncuların yer aldığı ilk FIFA oyunu olacak.

Dahası, Chelsea’nin Avustralyalı uluslararası Sam Kerr’in Fransa’dan Kylian Mbappe ve PSG’ye katılmasıyla Ultimate Edition kapağında kadın sporcu bulunan ilk FIFA olacak. FIFA 23, iki kurum arasında yaşanan anlaşmazlık sonrasında EA Sports tarafından yapılan son FIFA oyunu olacak. Önümüzdeki yıldan itibaren, EA’nın önde gelen futbol simülasyonu, öngörülebilir gelecekte ‘EA Sports FC‘ olarak devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.