Just Dance 2020 Konsollar İçin Yayınlandı!

Just Dance 2020 lansmana çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Just Dance serisi ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Ubisoft 2020 sürümünü geçtiğimiz günlerde konsol platformu oyuncularına sundu. Şu sıralar keyifle oynanan yapım konsollara özel olarak geliştirildi.

blank

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Wii ve Google Stadia için duyurulan Just Dance 2020 nihayet lansmana çıktı. 5 Kasım itibari ile konsol platformunda oynanabilir olan Just Dance 2020 fiyatı ile oyuncuların ceplerini yaksa da şuana kadar oldukça olumlu geri bildirimler almış. Just Dance olarak 10’ncu yılını geride bırakan başarılı seri, yeni sürümünde yeni şarkılar, yeni özellikler ve daha fazlasını oyunculara sunuyor.

Nintendo Switch platformunda 39.99 dolar fiyat etiketine sahip olan yapım Microsoft Store üzerinde 300.00 TL fiyat etiketi ile satışlarına devam ederken tüm platformlarda aynı içeriklere sahip olacağı biliniyor.

Oyuncular oyun içerisinde danslara yönelik yeteneklerini sergileyecek ve benzersiz şarkılarda eğlence dolu anlar geçirecekler. Serinin en geniş içeriklerine sahip olacak olan yeni sürüm 5 Kasım’dan bu yana konsollarda oynanıyor.

Just Dance 2020 Ubisoft tarafından geliştirildi ve yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol