Just Cause 4’ün Yeni Fragmanında Hikaye Hakkında Daha Fazla Bilgi Sunuyor!

Just Cause 4 yeni hikaye odaklı bir fragman yayınladı.

Square Enix’in 2018 model oyunlarından birisi olarak 4 Aralık’ta karşımıza çıkacak olan Just Cause 4 yeni fragmanında ile hikayesinden bahsediyor.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Just Cause 4, 4 Aralık’ta oyuncuların karşısına çıkacak. Günümüze kadar defalarca video ve fragman yayınlayan geliştirici ekip yeni fragman ile heyecanı bir tık daha üste alıyor. Geniş ve zengin bir içeriğe sahip olacak olan yapım da uçaklardan atlayacak, suikastler düzenleyecek, üsler yok edecek ve benzersiz silah modellerini kullanma fırsatı elde edeceğiz.

Gece ve gündüz döngüsü ile farklı aksiyon ve gerilim sahnelerine sahip olacak olan yapım yeni yayınlanan fragman ile birlikte hikayesi hakkında da birçok detayı oyunculara sunuyor. Fragmanın girişinde yönlendireceğimiz karakter hakkında detaylar oyunculara sunuluyor. Kısacık bir geçmişi gösterilen karakterimiz ile benzersiz görevleri yerine getirecek ve kaos dolu bir atmosferde hayatta kalma savaşı vereceğiz. Fragmanda grafiklerin ne kadar kaliteli olduğu da gözler önüne serilirken çeşitli diyalog sahneleri de oyunculara gösteriliyor.

Just Cause 4, 4 Aralık’ta konsol ve bilgisayar platformu için çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol