Just Cause 4 ve Hitman 2’de Denuvo Kullanılacak

İki önemli oyunda Denuvo olacağı doğrulandı.

Square Enix ve Warner Bros, beklenen iki oyun Just Cause 4 ile Hitman 2 için Steam mağaza sayfalarını güncelledi. 2019’un en çok oynanan oyunları arasında olması beklenen yapımlarda Denuvo anti-korsan sistemi kullanılacak. Açıkçası bu durum bizi pek de şaşırtmadı çünkü her iki firma da son dönemde çıkardıkları bütün oyunlarda Denuvo kullanıyordu.

Just Cause 4 açık dünya bir oyun olacak. Hitman 2 ise yine bölümlerden oluşacak fakat hem büyük alanlar yer alacak, hem de buralarda bolca kalabalık karşımıza çıkacak. Bu yüzden de asıl merak edilen iki oyunda Denuvo’nun nasıl entegre edileceği. Sonuçta bilindiği gibi Denuvo oyunların genel performansını ciddi ölçüde düşürüyor.

Ayrıca hatırlatalım, IO Interactive ilk Hitman’in marka haklarını Square Enix’ten satın aldıktan sonra oyundan Denuvo’yu kaldırmıştı. Fakat görünüşe göre yeni dağıtıcı firma olan Warner Bros yapımcı firmayı Denuvo eklenmesi konusunda zorladı.

Aynı zamanda Electronic Arts’ın da sıradaki oyunu Battlefield 5’de Denuvo kullanmasını bekliyoruz. Origin sayfasında her ne kadar böyle bir ibare yer almasa da, EA son zamanlarda pek çok oyununda Denuvo’yu tercih ediyor.

1 Yorum

  1. hitman 2 çıkmadan dün kırıldı fckdrm tarafından

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>