Jurassic World Evolution’ın Herbivore Dinosaur Genişlemesi Yayınlandı!

Jurassic World Evolution yeni genişleme paketini oyunculara sundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Jurassic Park serisinin en son sürümlerinden birisi olan Jurassic World Evolution geçtiğimiz yıldan bu yana oynanmaya devam ediyor. Yapım bu sabah itibari ile yeni genişlemesi olan Herbivore Dinosaur’u tüm platformlarda oyunculara sundu.

blank

Steam üzerinde 28.00 TL fiyat etiketine sahip olan Herbivore Dinosaur oyun içerisine üç fakrlı otçulu getirdi. Oyuncular yeni otçullar ile parklarındaki çeşitliliği artırabilecek, farklı canlıları halka göstermiş olacaklar. Otçul Dinazor paketi olarak duyurulan yeni genişleme paketi oyuncuların parklarına muhteşem bir hava katacak olan sosyal bitki yiyicileri de getiriyor.

Otçullardan birisi Homalocephale olarak adlandırılıyor. Yassı kafa anlamına gelen bu isime sahip olan yiyici düze, kalın ve kama şeklinde bir kafatasına sahip. Yani kafasını toslamak için kullanıyor.

Diğer bir otçulun adı da Dryosaurus olarak duyuruldu. Ormanlık yaşam alanlarından hoşlanan Dryosaurus oldukça hızlı ve hünerli bir yapıda karşımıza çıkacak.

Üçüncü otçul olarak karşımıza çıkacak olan bir diğer canlının adı Nigersaurus olarak duyuruldu. 9 metrelik bir uzunluğa sahip olan Nigersaurus etrafındaki bitkiler ile beslenir.

Herbivore Dinosaur’un tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol