Jump Force’un İlk Genişlemesine Dair Detaylar Ortaya Çıktı!

Jump Force'un ilk DLC karakteri belli oldu.

Bandai Namco’nun 2019 model oyunu olarak 15 Şubat 2019’da konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan Jump Force şu sıralar ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Fantastik bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkan yapım ilk genişlemesini Mayıs ayında alacak.

18 Şubat’ta yaptığımız haberde Jump Force’un ilk genişlemesini Mayıs ayında alacağını belirtmiştik. Altchar’ın haberi ile öğrendiğimiz ilk genişleme paketi hakkında bugün yeni detaylar ortaya çıktı. Yine Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Jump Force’un 2019 yol haritası yayınlanmış. Habere göre Jump Force, ilk genişlemesini Mayıs ayında alacak, Yu-Gi-Oh takımından ‘Seto Kaiba’ oyuna eklenecekmiş.

Bandai Namco’nun resmi Twitter adresinden de doğrulanan yeni karakter, Mayıs ayında gelecek olan genişleme ile oyunculara sunulacak. Yeni genişlemenin net çıkış tarihi bilinmezken, yapılan haberlerde Mayıs ayı içerisinde yayınlanacağı belirtiliyor.Ayrıca geçtiğimiz haftalarda oyun içerisine gelecek olan bazı karakterler de internete sızdırılmıştı. Sızdırılma içerisinde 9 farklı karakter yer alıyordu. Yani oyuna yönelik 9 farklı DLC paketi gelebilir.

Jump Force 15 Şubat’tan bu yana PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oyuncular tarafından oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol