Jump Force’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Jump Force'un çıkışına sayılı günler kaldı.

Çıkışına sayılı günler kala gündeme sık sık gelmeye başlayan Jump Force dün sistem gereksinimlerini oyuncular ile paylaşmıştı. Daha önce yapmış olduğumuz haberde oyunun sistem gereksinimlerinin oldukça makul  bir yapıda karşımıza çıktığını belirtmiştik. 15 Şubat’ta konsol ve bilgisayar platformunda lansmana çıkacak olan Jump Force, çıkış fragmanını da oyuncularla paylaştı.

Bandai Namco’nun yeni oyunu olarak şu sıralar forumlarda en çok konuşulan konulardan birisi haline gelen Jump Force, geçtiğimiz hafta Scooby Doo’nun efsanevi karakteri olan Shaggy ile de gündeme gelmişti. Hayranlar tarafından internet ortamında başlatılan imza kampanyası neticesinde geliştirici ekip ikna edilememiş ve Shaggy’nin oyun içerisinde yer almayacağı belirtilmişti. Bu haber oyuncuları üzse de oyun içerisinde yer alan birbirinden farklı karakterler oyuncuların gönlünü alacak gibi görünüyor. Özellikle oyunun kapağında yer alacak olan efsanevi karakter Scorpion tasarımı ve yetenekleri ile kısa sürede beğenileri kazanacak karakterlerin başında yer alıyor.

Orjinal bir hikaye modu eşliğinde Manga kahramanlarının savaş dünyasına katılacağımız oyunda birbirinden farklı karakterleri deneme fırsatı elde edeceğiz. Ortalığın kana bulanacağı oyunda yoğun bir şekilde görsel efektler de oyuncuların beğenisine sunulacak olan içerikler arasında yer alacak. Ayrıca farklı meydan okuma modları da oyun içerisinde yer alacak.

14 Şubat’ta Japonya’da lansmana çıkacak olan yapım Amerika ve Avrupa’da 15 Şubat itibari ile PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol