Jump Force Tekrar Oynama Seçeneği Geliyor!

Jump Force iki yeni güncelleme almaya hazırlanıyor.

Oyunculara zengin bir dövüş atmosferi sunan Jump Force ne yazık ki beklentileri karşılayamazken oyunculara yeni içerikler de sunmaya hazırlanıyor. Yapım yeni güncellemesi ile oyunculara rematch yani tekrar oynama özelliği sunuyor. Oyuncular artık diledikleri maçları tekrar oynayabilecekler.

Bandai Namco’nun 2019 model oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan ve bünyesinde onlarca farklı dövüş karakterlerine yer veren Jump Force ne satış rakamları ne de geri bildirimleri ile kimseyi tatmin edemedi. Anime tarzındaki oynanış yapısı ile bir türlü isteneni veremeyen yapım yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyuna gelecek olan 1.12 ve 1.13 yamaı varmış. Tüm platformlarda indirilebilecek olan bu güncellemeler ile oyun içerisine bazı özellikler gelecekmiş. Bu özelliklerden bir tanesi de rematch özelliğiymiş. Yani rematch seçeneği ile oyuncular dilerlerse aynı dövüşü tekrar oynayabileceklermiş.

Yeni bir dövüş sahnesi de getirecek olan güncellemeler yakında indirilebilir olacak. Güncellemeler ücretsiz olarak tüm platformlarda yer alacak.

Güncellemenin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol