JUMP FORCE Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

JUMP FORCE sistem gereksinimleri açıklandı.

Bandai Namco bugün JUMP FORCE’un resmi PC sistem gereksinimlerini açıkladı. Bu bilgi oyunun Steam mağaza sayfası üzerinden verildi. JUMP FORCE sistem gereksinimleri açıklamasına göre PC oyuncularının en azından Intel Core i5-2300 ya da AMD A10-7850K işlemciye ihtiyacı olacak. Aynı zamanda oyun 4GB RAM, Nvidia GeForce GTX 660 Ti ya da AMD Radeon HD 7950 ekran kartı istiyor.

Bandai Namco oyunu daha iyi bir şekilde oynayabilmek için Intel Core i7-6700 ya da AMD Ryzen 5 1400 işlemci, 8GB RAM, Nvidia GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon R9 Fury ekran kartı tavsiye ediyor. Oyun aynı zamanda 17GB boş sabit disk alanı gerektiriyor.

JUMP FORCE, anime – manga türünde bir 3D dövüş oyunu. İçinde dünyanın en popüler ve klasik manga-anime markaları yer alıyor. Bunların arasında Dragon Ball Z, One Piece, Naruto ve daha pek çok tanınmış yapım var. JUMP FORCE’da kendi avatarımızı yaratıp doğrudan hikaye moduna giriş yapabileceğiz. Aynı zamanda diğer oyuncularla mücadele etmek için online lobiler de yer alacak.

JUMP FORCE, 15 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacak.

JUMP FORCE Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 ve üstü işletim sistemi

  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8Ghz

  • Bellek: 4GB RAM

  • Ekran Kartı: GTX 660 Ti

  • DirectX: Sürüm 11

  • Disk Alanı: 17GB boş alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol