Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Judas: Bioshock Yapımcısının Yeni Oyunu!

BioShock geliştiricisi, yeni oyunu Judas'ı duyurdu. Oyun, The Game Awards 2022 etkinliğinde açıklandı.

The Game Awards 2022 etkinliğinde bir diğer sürpriz duyuru da Bioshock yapımcısından geldi. Geliştirici Ghost Story Games, geliştirilen yeni oyunu Judas‘ı duyurdu. Uzun süredir oyun endüstrisinde sessiz kalan geliştirici, nihayet sahalara geri döndü. Oyun, duyuru yapıldığı andan hemen sonra Steam sayfasına eklendi.

Judas ismi verilen oyunun duyuruları oldukça gizemli oldu çünkü Steam açıklaması dışında oyun hakkında hiçbir bilgi açıklanmadı. Oyunun Steam sayfasında şunlar yazıyor: ” Parçalanmakta olan bir yıldız gemisi… Umutsuz bir kaçış planı… Sen gizemli ve sorunlu bir Yahuda’sın. Hayatta kalmak için tek umudun, en kötü düşmanlarınla ittifak kurmak ya da onları yok etmek. Bozduğunuz şeyi düzeltmek için birlikte çalışacak mısınız yoksa onun yanmasına izin mi vereceksiniz?”

Judas İle Bir Yahuda Olmaya Hazır Olun

Judas

Bilmeyenler için Yahuda, Hz. İsa’nın çevresinde yer alan 12 havariden biridir ve çoğu tarih belgelerinde hain olarak anılıyor. Hatta bu din adamı, Leonardo da Vinci’nin Son Akşam Yemeği tablosunda yer alıyor. Bir Yahuda olarak yer alacağımız Judas, hikayesi ile ön planda olan birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Ek olarak dün, Bischock 4‘ün baş yazarı değiştirildi. Liz Albl, bu haberi Twitter’da paylaşarak oyunun yazarı olarak çalışmalara başladığını doğruladı. Yazar daha öncesinde Far Cry 5Watch Dogs: Legion ve Ghost of Tsushima gibi yapımların arka planında çalışmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.