Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Joker Yıldızı Joaquin Phoenix, Çarpıcı Bir Filmle Daha Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor

Joker’deki olağanüstü performansı ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına layık görülen Amerikalı aktör Joaquin Phoenix, Ari Aster’in yeni filmi Disappointment Blvd’nin başrolünde oynayacak.

2019 yılında vizyona girdikten sonra ortalıkta toplamadık ödül bırakmayan DC filmi Joker’deki oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakan Joaquin Phoenix, iddialı bir filmle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Deadline’ın aktardığı bilgilere göre başarılı aktör, Hereditary ve Midsommar ile tanınan Amerikalı yönetmen Ari Aster’in Disappointment Blvd isimli yeni filminin başrolünde yer alacak.

Joaquin Phoenix yeni filmi

Aster tarafından yazılıp yönetilecek olan filmin prodüksiyonunu, Hereditary ve Midsommar’da olduğu gibi New York merkezli film stüdyosu A24 üstlenecek.

Disappointment Blvd’ye dair bazı ayrıntılar gizli tutuluyor, ancak filmin “tüm zamanların en başarılı girişimcilerinden birinin hayat hikayesini anlatacağı” söyleniyor.

Bahsi geçen kişinin kim olduğunu henüz bilmiyoruz ancak Joaquin Phoenix tarafından canlandırılacağını kesin olarak söyleyebiliriz. Kadroda başka hangi isimlerin yer alacağını ise önümüzdeki haftalarda öğrenmeyi umuyoruz.

Joaquin Phoenix ari aster

Aster’in yeni projesi, önceki iki filminden çok daha farklı bir temaya sahip olacakmış gibi görünüyor. Florence Pugh’ın başrol oynadığı Midsommar, bir grup Amerikalı turistin İsveçli bir tarikatla karşılaşmasını konu alırken, başrolünde Toni Collette’in yer aldığı Hereditary filmi, doğaüstü olaylarla mücadele eden bir aileyi takip ediyor.

Disappointment Blvd ayrıca Joker’deki Oscar ödüllü performansından sonra Phoenix’i izleyeceğimiz ilk film olacak. Başarılı aktör, ikonik tiplemesiyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanmıştı.

Yönetmen koltuğunda Todd Phillips’in oturduğu DC filmi, 55 milyon dolarlık mütevazi bütçesine rağmen dünya çapında 1 milyar dolar gişe hasılatı toplamıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.