John Wick Hex’in İnceleme Puanları Yayınlandı!

John Wick Hex incelemelerde beklentileri karşıladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için geliştirilen ve dün itibari ile Epic Store üzerinde oyuncuların beğenisine sunulan John Wick Hex’in inceleme puanları oyuncular ile paylaşıldı. Oyunun inceleme puanları oldukça yüksek karşımıza çıkıyor.

blank

Dünyaca sevilen film serisinin profesyonel oyunu olan John Wick Hex ile tetikçi olan John Wick’in hayatına ortak olacak ve birbirinden zorlu görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Zorlu hamleler yapmamızı sağlayacak olan yapımda hızlı ve tempolu bir oynanışın yanı sıra aksiyon sahneleri de karşımıza çıkacak. Aksiyon odaklı bir strateji oyunu olarak lansmana çıkan yapımda zengin bir hikâye eşliğinde oyuncular hızlı kararlar verecek, gerçekleştirecekleri her eylemin sonunu da düşünecekler.

Epic Store üzerinde lansmana çıkan yapım 29.00 TL fiyat etiketine sahip. Geçtiğimiz haftalarda oyun ön siparişlere de açılmıştı. Bugün ortaya çıkan inceleme puanları ile oyunun tatmin edici olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyun birçok inceleme platformunda masaya yatırılmış ve bu incelemelerden neredeyse tam puan almayı başarmış. Buna ek olarak oyun bazı inceleme ekipleri tarafından da ortalama puanlar ile değerlendirilmiş.

İnceleme Puanları

Destructoid8/10
DualShockers
8.5/10
IGN6.8/10
Game Informer
8/10
PCGamesN
8/10
PC Gamer
80/100
USgamer2.5/5
Shacknews
9/10
Strategy Gamer: 4/5

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol