John Wick Hex En Başından Beri John Wick Oyunu Olarak Tasarlandı!

John Wick Hex Epic Store'da ön siparişlerde yer alıyor.

PC platformu için duyurulan ve Epic Store’da ön siparişlerde yer alan John Wick Hex yakında oyuncularına karşısına çıkacak. Dünyaca ünlü film serisinin profesyonel oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, 29.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip.

En başından beri John Wick oyunu olarak tasarlanan John Wick Hex ile profesyonel bir tetikçinin hayatına ortak olacağız. John Wick gibi düşünecek ve hareket edeceğimiz oyunda hızlı ve tempolu bir yapı bizleri bekliyor olacak. Strateji oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan yapım zengin bir hikaye evrenine sahip olacak.

Dövüş temalı bir şekilde oynanacak olan yapım oyuncuların hızlı kararlar vermesi ve gerçekleştirecekleri her eylem hayati önem taşıyor olacak. Stratejik hareketlere dayalı benzersiz dövüş mekaniklerine sahip olan John Wick Hex, filmlerdeki taktiksel dövüşlerini gerçekçi bir ruh ile oyunculara sunacak. Yeni silahlar, kıyafet seçenekleri ve daha fazlası oyun içerisinde yer alacak.

Sınırlı cephane ile görevleri başarmak zor olacak. Oyuncular hilaye eşliğinde oyun içerisinde ilerleyecek, siyah beyaz içerikler eşliğinde iyi bir tetikçi olmaya çalışacağız. Başarılan görevler sonrasında farklı silah modelleri bulacak ve oyun içerisinde kullanabileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol