Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

John Wick 4, Serideki En Uzun Film Olacak

Yönetmen Chad Stahelski, heyecanla beklenen John Wick 4'ün serideki en uzun film olacağını açıkladı. Başrolünde Keanu Reeves'in olduğu aksiyon filmi, Mart 2023'te vizyona girecek.

Yönetmen Chad Stahelski, gelecek yıl izleyicilerle buluşacak olan John Wick 4 hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Collider‘a bir röportaj veren Stahelski, hikayedeki yeni maceranın serinin şimdiye kadarki en uzunu olacağını söyledi ancak tam süreyi paylaşmadı.

John Wick serisinin en uzun filmi, 131 dakika ile John Wick Chapter 3: Parabellum’du. John Wick Chapter 2 ve John Wick ise sırasıyla 122 dakika ve 101 dakikaydı. Aksiyon-gerilim serisindeki bir sonraki film ise bu üçünden çok daha uzun bir ekran süresine sahip olacak.

John Wick 4, Mart 2023’te Vizyona Girecek

john wick 4

Filmin hazır hale gelmek için son aşamada olduğunu söyleyen Stahelski, Mart 2023‘teki vizyon tarihinden önce birkaç post prodüksiyon işlemi daha yapacaklarını aktardı. Görsel efektleri yılın geri kalanında ekleyeceklerini belirten başarılı yönetmen, “Sahnelerimiz tamamlandı. Film esasen hazır. Genel olarak birkaç hafta daha ince ayar yapılması gerekiyor, ardından müzik, ses ve diğer efektlerle ilgileneceğiz” dedi.

John Wick rolünde Keanu Reeves’i izleyeceğimiz filmde Lance Reddick, Ian McShane, Laurence Fishburne, Bill Skarsgard, Donnie Yen ve Clancy Brown gibi oyuncular yer alıyor. Öte yandan John Wick 4 dışında, Ana de Armas‘ın başrol oynadığı Balerin adlı bir spin-off da şu anda yapım aşamasında.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.