Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

JLab, Gözlüklere Takılabilen Yeni Kulaklığı JBuds Frames’i Tanıttı

Kulaklık üreticisi JLab, gözlük çerçevelerine takılabilen yeni kulaklığı JBuds Frames'i tanıttı.

Son yıllarda, Bose ve Amazon, yerleşik hoparlörlü gözlük ürünlerini piyasaya sürdü. JLab Audio biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor. JBuds Frames ile herhangi bir gözlüğün sapına bir çift gerçek kablosuz açık kulak hoparlörü takabilir, böylece bunları normal gözlüğünüz ve güneş gözlüğünüz arasında değiştirebilirsiniz. JLab, çeşitli gözlük sapı boyutlarını desteklemek için birkaç silikon kılıf içeriyor.

JLab Gozluklere Takilabilen Yeni Kulakligi JBuds Framesi Tanitti 2

Her biri 11,7 gram ağırlığındaki hoparlörler, 16,2 mm sürücülere ve IPX4 su geçirmezlik derecesine sahip. JLab, pil ömrünü korumak için bir seferde yalnızca bir hoparlör kullanma seçeneğiniz olmasına rağmen, tek bir şarjla sekiz saate kadar çalışabileceklerini iddia ediyor.

JBuds Frames, ses seviyesini değiştirmenize, İmza ve Bas artırma EQ ayarları arasında geçiş yapmanıza ve aramaları kabul etmenize veya reddetmenize olanak tanıyan düğmeler içeriyor. JBuds Frames ses kalitesiyle, onları denemeden konuşamasak da, JLab’ın kulaklıkları genellikle paranın karşılığını veriyor.

Bu kulaklıklar büyük ihtimalle ilkbaharın başlarında hazır olacak. JLab, JBuds Frames’i Bose Frames ve Amazon Echo Frames’ten önemli ölçüde daha düşük olan 50 dolara satmayı planlıyor. Ürünün Türkiye’ye ne zaman geleceği veya hangi fiyat aralığında satılacağı henüz bilinmiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.