Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Jakuzi Yayınlarını Azaltan Amouranth: Hayat Böyle Daha İyi

Dünyanın en çok izlenen Twitch yayıncıları arasında yer alan Amouranth ya da gerçek ismiyle Kaitlyn Siragusa, kocasından ayrıldığından bu yana jakuzi yayınlarını azalttığını ve hayatın kendisi için daha iyiye gittiğini söyledi.

Twitch’te en çok izlenen ilk 100 yayıncı arasındaki tek kadın olan Kaitlyn “Amouranth” Siragusa, ekim ayında evli olduğunu ve kocasından psikolojik şiddet gördüğünü açıklamıştı. Eşinin, mali durumunu kontrol ettiğini ve kendisini daha fazla yayın açmaya zorladığını belirten ünlü isim, Twitch’e ara vermişti. Kısa bir süre önce platforma geri dönen Amouranth, kişisel Twitter hesabından yeni paylaşımlarda bulundu.

Daha önce, kocasından ayrıldığını ve finansal özgürlüğünü yeniden kazandığını söyleyen Twitch yayıncısı, o zamandan bu yana hayatın kendisi için daha iyiye gittiğini aktardı. Amouranth, hafta sonu attığı bir dizi tweet’te Twitch’e döndüğünden beri çeşitli oyunları ve etkinlikleri yayınlayarak geçirdiği toplam sürenin ayrıntılı bir dökümünü yayınladı.

Amouranth, Eşinin İstismarına Uğradığını Söylemişti

Amouranth twitch

Kocasından ayrılmadan önce kamera karşısındaki zamanının yüzde 50’sinden fazlasını jakuzi (hot tub) yayınları yaparak geçirdiğini ve şimdi bunun yaklaşık yüzde 10’a düştüğünü söyleyen ünlü yayıncı, kendisini yeniden markalaştırmakla ilgilenmediğini ve şu an mutlu olduğu şeyi yaptığını belirtti.

6 milyondan fazla takipçisi bulunan Amouranth, hem Twitch’ten hem de marka işbirliklerinden her ay milyonlarca dolar kazanıyor.

Tabii, ünlü yayıncının kişisel yatırımlarını da unutmamak lazım. Yakın zaman önce 8 milyon dolara benzin istasyonu satın alan Amouranth’ın Activision Blizzard, Twitch ve bir oyuncak firması dahil farklı sektörlerden birçok şirkette milyonlarca dolar değerinde hissesi bulunuyor. Fenomen isim, Ekim 2022 itibarıyla en çok izlenen 100 Twitch yayıncısı arasında yer alan tek kadın konumunda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.