Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Jagged Alliance: Rage! Resmen Duyuruldu

Şaşırtıcı bir şekilde Jagged Alliance: Rage! duyurusu yapıldı.

Bugün Cliffhanger Productions ve HandyGames tarafından yein Jagged Allaince oyunu Jagged Alliance: Rage! Resmen duyuruldu. Serinin bu en yeni oyununda her zaman olduğu gibi derin, sıra tabanlı taktiksel savaşlar yer alacak ve zaman zaman macera öğeleri de karşımıza çıkacak.

jagged alliance rage resmen duyuruldu 1

Yeni Jagged Alliance: Rage! Oyunu 2 kişiye kadar online co-op desteğiyle gelirken, bu da demek oluyor ki bir arkadaşınızı yanınıza alarak oynayabileceksiniz. Yeni oyunda da farklı tarz seçeneklerimiz olacak, yeni taktikler uygulayabileceğiz. Örneğin uzun mesafeli saldırılar yapabilecek, doğrudan kaba kuvvet uygulayabilecek ya da düşmanın içine gizlenerek sızabileceğiz. Tüm bunları kişsiel tercihleriniz ve yetenekleriniz belirleyecek.

Ayrıca bu sefer oyunda düşman birliklerini savaş alanında kontrol eden güçlü Commander karakterler de yer alacak. Bunları bir nevi boss gibi de düşünebilirsiniz.

İlk Jagged Alliance oyununun 20 yıl sonrasını konu alan Jagged Alliance: Rage! İle yeni bir yolculuğa çıkacak, adeta cehennem gibi ormanların içine girerek sınırları zorlayacağız. Jagged Alliance: Rage! İçin net çıkış tarihi verilmedi fakat oyunun resmi Steam sayfası şimdiden açıldı.

İyi seyirler!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.