Jade Dynasty Mobil Platformlara Geldi

Jade Dynasty'nin kapanışı kısa sürdü ve oyun şimdi mobil cihazlara geliyor.

Haziran ayında Arc Games bir duyuru yaparak uzun süredir aktif olan oyunları Jade Dynasty’nin kapanışını duyurmuştu. Fantastik temalı orta çağ Çin MMORPG’si Perfect World Entertainment tarafından geliştirilmişti ve kapanmadan önce tam 9 yıl boyunca çok sayıda oyuncu tarafından oynanmıştı.

jade dynasty mobil platformlara geldi 1

Dövüş sanatları temalı MMORPG oyunlarına hâlâ nostaljik özlem duyanlar için bu ayrılık uzun sürmeyecek. Perfect World ve Rusya menşeli dağıtımcı 101XP bir araya geldiler ve Jade Dynasty’nin mobil sürümünün hem iOS, hem de Android platformları için çıkış yapacağını duyurdular.

Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz Jade Dynasty’nin mobil sürümünde geniş karakter kişiselleştirme imkanları olacak ve oyunda bolca kozmetik eşya ile aksesuar da yer alacak. Tüm bunlar bir araya geldiğinde kendinize has, özel karakterinizi yaratabileceksiniz.

Oyunda çapraz sunuculu devasa PvP savaşlarıda yer alırken, Jadeon, Lupin, Vim ve Skysong sınıfları bulunacak. Seçiminizi yapacak ve diğer klanlara karşı en güçlü olmak için mücadele edeceksiniz. Aynı zamanda klanınız da aileniz gibi olacak ve evlilik yapabilecek, yeni çıraklar yetiştirebilecek ve özel etkinlikleri açabileceksiniz.

Jade Dynasty mobil cihazlar için yeniden optimize edilirken, HD – yüksek çözünürlüklü grafiklere de sahip olacak. Oyunu şu anda Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol