Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Jack Sparrow’lu Sea Of Thieves Sezon 3 Yayınlandı

Sea of Thieves Sezon 3 yayınlandı ve Rare yeni sezonda neler olacağını yaklaşık 4 dakikalık bir videoyla takipçilerine duyurdu.

Sea of Thieves Sezon 3 yayınlandı ve Rare yeni sezonda neler olacağını yaklaşık 4 dakikalık bir videoyla takipçilerine duyurdu.

Tıpkı geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi 3. Sezon, A Pirate’s Life’da fazlaca yeni içerik ve kozmetik ürününü oyuna dahil ediyor. Fragmanın yıldızı ise şüphesiz, Karayip Korsanları’nın efsanevi karakteri Kaptan Jack Sparrow! Bu da bizlere yeni oyunda bol bol Karayip Korsanları teması görebileceğimiz izlenimini yaratıyor.

Jack Sparrow ile birlikte hikayeyi size anlatacak beş Tall Tales var. Hepsinde epeyce ara sahne ve oyuna şimdiye kadar yerleştirilmiş en belirgin ve büyük ölçekli içeriklerden bazıları var gibi görünüyor. Hikayenin tadını çıkarırken, Batık Hüzün Gemisi Parçaları ve Lanetli Kaptan Şapkası ve Yelkenleri de dahil olmak üzere başarılar, övgüler ve kozmetikler kazanabileceksiniz. Ayrıca oyuna Sirenlar, Phantoms from the Sea of the Damned ve çeşitli Ocean Crawlers dahil olmak üzere oyuna bir sürü yeni düşman eklenmiş gibi görünüyor.

sea of thieves

Yeni bir sezon olduğu için tamamlanabilecek 100 yeni seviye de var. Her bir seviye, tüm oyuncular için ücretsiz olan yeni ödülleri de beraberinde getiriyor. Güzel görünümlü Mavi Ufuklar teknesi, açık denizlerde biraz daha şık olmak isteyenler için Cesur Aldatıcı kıyafet setinin yanı sıra kapmak için hazır. Ayrıca satın alabileceğiniz yeni bir pass ile 100 seviyelik ilerlemeyi Zeus temalı öğelerle birlikte süslemeniz de mümkün.

Tabii ki, para harcamak isteyenler için de Pirate Emporium yine aktif olacak. Bu, oyunun eşya satın almanıza izin veren mikroişlem mağazasında 3. Sezonda şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birçok Karayip Korsanları temalı eşya bulunuyor. Yani biraz gerçek dünya parası harcamak isteyen oyuncular Kaptan Jack Sparrow ve filmlerdeki diğer karakterler gibi giyinebilecek.

Sonuç olarak, oyuncu sayısı 20 milyona ulaşan bu orijinal yapımda çok büyük değişiklikler görmemiz olası. Sea of Thieves Sezon 3 , oyun tarihindeki en büyük içerik güncellemelerinden biri gibi görünüyor. Sea of Thieves’e geri dönmek için iyi bir neden arıyorsanız, sezon 3 bunun için şahane bir fırsat.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.