Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İzlenme Rekorları Kıran House of the Dragon’da Önemli Ayrılık

Game of Thrones'un öncesini anlatan House of the Dragon dizisinin yürütücü yapımcılarından Miguel Sapochnik, birinci sezonun sonunda görevinden ayrılacağını açıkladı.

İlk iki bölümüyle izlenme rekorları kıran House of the Dragon‘da sürpriz bir ayrılık yaşandı. Polygon’un haberine göre dizinin yürütücü yapımcısı ve aynı zamanda Game of Thrones’un yönetmenlerinden biri olan Miguel Sapochnik, birinci sezonun sonunda görevinden ayrılacak. Sapochnik’in yerini alacağı açıklanan Alan Taylor, çok benzer bir rolü üstlenecek olmasına karşın yürütücü yapımcı olarak görev yapmayacak.

Sapochnik gibi bu evrende oldukça fazla deneyime sahip olan başarılı isim, dizide baş yapımcı ve yönetmen rollerinde olacak. Game of Thrones’un “Beyond the Wall” ve ilk sezonun son iki bölümü de dahil olmak üzere birkaç bölümünde yönetmen koltuğuna oturan Taylor, aynı zamanda Thor: The Dark World ve Terminator Genisys dahil olmak üzere birçok film yönetti.

Sapochnik, Sezon Sonunda Görevini Bırakıyor

house of the dragon dizi

Sapochnik, House of the Dragon‘ın baş yapımcısı olmaya devam edecek ve gelecek projeler için HBO ile ortak çalışacak. Başarılı isim, House of the Dragon’ın üç bölümü ve “Hardhome” ve “Battle of the Bastards ” gibi ikonik Game of Thrones bölümlerinin yanı sıra Finch ve Repo Men gibi filmleri de yönetti. Sapochnik, Condal ve yazar George R. R. Martin ile birlikte dizide yaklaşık üç yıl çalıştıktan sonra House of the Dragon’dan ayrılacak.

Game of Thrones’ta yaşanan olayların yaklaşık 200 yıl öncesini anlatan fantastik dizi, Targaryen Hanedanı ve ejderhaların yok olmasına yol açan iç savaşı konu alıyor. alıyor. Martin’in Ateş ve Kan isimli romanına dayanan House of the Dragon, HBO ve HBO Max’te yayınlanan ilk iki bölümüyle izlenme rekoru kırmıştı. Şu anda diziyi ülkemizde resmi kanallardan seyretmenin bir yolu bulunmuyor.

House of the Dragon 3. Bölüm Pazar Yayında

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.