It İsimli Film İçin Sanal Gerçeklik Deneyim Videosu Yayınlandı

İnsanlarda palyaço korkusunun başlangıcı olarak bilinen İt filmi için yeni bir video yayınlandı. Film için sanal gerçeklik deneyim videosu bizlere sunuldu. Detaylar ve video haberimizde.

Bazılarımızın ve yakınımızdakilerin palyaçolardan abartılı şekilde korkmalarına neden olan İt filmi, haberini duymuşsunuzdur mutlaka, karşımıza tekrardan gelmek için hazırlıklarını sürdürüyor.  Yeni gelecek olan filmde, tahmin edeceğiniz üzere palyaçolar üzerine olacak konu. Yeni film için, özel olarak sanal gerçeklik fragmanı da yayınlandı. Bu video, film öncesi izleyicileri etkilemek için güzel düşünülmüş açıkçası. Daha film vizyona girmeden önce bizleri heyecanlandırıyor gerçekten.  Video için ve konu hakkında yapılan açıklamaları sizlerle paylaşayım.

Andres Muschietti yöneticiliğini yaptığı, sunuculuğunu New Line Cinema’nın üstlendiği korku ve gerilim film olan it, yıllarca okuyucuyuları korkutan bir romandan ilham alındı. Derry isimli kişinin, Maine kasabasında  çocuklar zaman aralıklar ile kaybolmaya başlar. Bir grup küçük çocuk ise, bu zamana kadar seri katil olarak anlatılan ve en çok korktukları şey olan şeytan palyaço ile karşılaşırlar.

Başrol olarak, Pennywise (diğer isim ile O)’ karakterini Bill Skarsgard karşımızda canlandırıyor. Filmde zavallı küçük çocuk rollerini oynayanların sıralanışı yandaki şekildedir. Jaeden Lieberher (Midnight Special), Jeremy Ray Taylor ( Alvin and the Chipmunks: The Road Chip”), Sophia Lillis (“37”), Finn Wolfhard ( “Stranger Things”Dizi), Wyatt Oleff (“Guardians of the Galaxy”), Chosen Jacobs (“Cops and Robbers”), Jack Dylan Grazer (“Tales of Halloween”) ve Nicholas Hamilton (“Captain Fantastic”) şeklindedir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>