Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İstismara Uğradığını Açıklayan Amouranth’tan Yeni Video

Ünlü Twitch yayıncısı Amouranth, geçtiğimiz günlerde eşinden psikolojik şiddet gördüğünü açıklamıştı. Yayıncı, konu hakkında detaylı bir video daha yayınladı.

Amouranth olarak bilinen yayıncı ve içerik yaratıcısı Kaitlyn Siragusa, kocasıyla psikolojik şiddet içeren bir ilişki yaşadığını açıklamıştı. Ünlü yayıncı bu konu hakkında yeni bir video yayınladı. Amouranth: “Sizinle durum hakkında konuşmak istiyorum. Son zamanlarda nazik ve destekleyici yorumda bulunan herkese teşekkür ederim. Son birkaç gün içinde ilgilerini göstermek için bana ulaşan çok sayıda insan oldu, bu çok şey ifade ediyor.” dedi.

Kocasının durumuna gelince yayıncı ”Kocasının yardım almak için uzakta ve bugün itibariyle tüm hesaplarıma ve varlıklarıma erişebiliyorum. Aynı zamanda hukuki bir danışman arıyorum.” dedi. Pazar akşamından bu yana aldığı sevgi ve desteği video boyunca tekrar tekrar söyleyerek bu kadar ilgi göreceğini tahmin edemediğini belirtti.

Amouranth, Yeni Bir Sayfa Açacağını Belirtti

Amouranth

Amouranth, kendisi ve kocası arasındaki gergin ilişkiyi detaylandırırken, istismarın yıllardır devam ettiğini ancak eşinin sürekli gelgitler yaşadığını söyledi. Durumunu polise açıklama girişimlerinin başarısız olduğunu belirten yayıncı, polislerin fiziksel şiddet görmediği için adım atmadığını söyledi. Bir saat süren yayının ilerleyen saatlerinde bir hayran, “Seni bir kadın patron sanıyordum.” yazdı. Ardından yayıncı, “Hayır, ben bir çalışandım. Şimdi bir kadın patron olabilirim.” diye yanıtladı.

Siragusa gerçekten yeniden arkadaşlar edinebilmeyi, biraz uyuyabilmeyi, televizyon izleyebilmeyi ve kıyafet giyebilmeyi dört gözle beklediğini söyledi. Yayın, Amouranth’ın kariyerinde yeni bir sayfa açacağını söylemesiyle sona eriyor. Ancak yayıncı şimdilik evcil hayvanına ve kendine vakit ayıracak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.